Darčekový balíček z Mŕtveho mora pre krásne vlasy

Anglický názov:
Dostupnosť: 2-5 dní
Balenie: uvedené pri jednotlivých produktoch
88,80€

Vianočný balíček pre krásne vlasy

 

Vlasy sú koruna krásy ženy a každá by ich chcela mať krásne, zdravé a lesklé. S produktami Dr. Nona to nie je nemožné.

Minerálny šampón na časté použitie Dr. Nona

Šampón na časté použitie Dr. Nona je výborný hydratačný šampón na vlasy. Vyživuje pokožku hlavy a vlasy, vlasom prinavracia lesk, zvyšuje ich silu a elasticitu, potláča lámavosť. Vďaka obsahu bioorganominerálneho komplexu s minerálmi a archebaktérií vlasy hĺbkovo vyživuje. Má príjemnú vôňu oceánu. Vhodný na všetky typy vlasov.
Balenie: 250 ml 

Minerálny vlasový kondicionér Dr. Nona

Minerálny vlasový kondicionér Dr. Nona vyživuje vlasy a pokožku hlavy a dodáva im minerály Mŕtveho mora. Je vhodný na každodenné použitie a skvele sa hodí na starostlivosť o farbené vlasy, ktorým navriacia ich zdravý vzhľad a predlžuje stálosť farby. Zlešuje štruktúru a rast vlasov.
Balenie: 250 ml 

Fáza-9 Dr. Nona

Dôležité je vyživovať pokožku hlavy a vlasy aj vznútra. Fáza-9 Dr. Nona vyživuje vlasy dôležitými minerálnymi látkami a vďaka obsahu aminokyselín prispieva k posilneniu vlasových folikul a tým aj rastu vlasov. 
Balenie: 60 kapsúl 

 

Všetky produkty Dr. Nona obsahujú bioorganominerálny komplex s množstvom minerálov z Mŕtveho mora a živé archebaktérie, ktoré majú na pokožku omladzujúci a blahodárny vplyv. Archebaktérie prenikajú cez pokožku do krvného obehu a značne zvyšujú bunkovú imunitu na genetickej úrovni. Následne sa mobilizujú všetky obranné sily organizmu a nastáva rýchlejšia obnova životných síl. Zložením mikroelementov je voda Mŕtveho mora identická s lymfou a krvou človeka.