Darčekový balíček pre krásu ženy s mastnou pleťou

Anglický názov:
Dostupnosť: 1 deň
Balenie: uvedené pri jednotlivých produktoch
88,40€

Kozmetika z Mŕtveho mora pre krásu ženy s mastnou pleťou

 

Mastná pleť má sklony k akné a vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Jemné odmasťovanie a kompletná výživa je pre ňu to pravé.

Pleťová bahenná maska Dr. Nona

Obsahuje liečivé bahno vyťažené priamo z Mŕtveho mora. Takisto obsahuje množstvo potrebných minerálov. Pleťová bahenná maska Dr. Nona je ideálnym pomocníkom pri boji s akné a mastnou pokožkou. Jej pravidelné používanie hĺbkovo čistí a vyživuje pleť, má hojivé účinky a vyhladzuje jemné jazvičky.
Balenie: 75 ml

Regeneračný krém Solaris s vitamínom A Dr. Nona

Pleť regeneruje, a dodáva jej minerály, živiny a vitamín A. Vhodné používať pri slnečnom počasí, pretože pôsobí zároveň ako opaľovací krém - neprepúšťa UV žiarenie. Regeneračný krém Solaris s vitamínom A omladzuje pleť, pomáha predchádzať pigmentovým škvrnám a vybieluje existujúce. Zabraňuje vytváraniu pieh od slnka. Na tvári nezanecháva mastný film.
Balenie: 50 ml

Šampón na časté použitie oceán

Mastná pokožka spôsobuje aj rýchle mastenie vlasov, keďže maz sa na ne prenáša. Ideálnym riešením je Šampón na časté použitie oceán, ktorý vlasy jemne odmasťuje a zároveň ich dôkladne vyživuje minerálmi z bioorganominerálneho komplexu. Má príjemnú jemnú vôňu mora.
Balenie: 250 ml 

 

Všetky kozmetické produkty Dr. Nona obsahujú bioorganominerálny komplex s množstvom minerálov z Mŕtveho mora a živé archebaktérie, ktoré majú na pokožku omladzujúci a blahodárny vplyv. Archebaktérie prenikajú cez pokožku do krvného obehu a značne zvyšujú bunkovú imunitu na genetickej úrovni. Následne sa mobilizujú všetky obranné sily organizmu a nastáva rýchlejšia obnova životných síl. Zložením mikroelementov je voda Mŕtveho mora identická s lymfou a krvou človeka.

 

Ku každému darčekovému balíčku dostanete malý darček zdarma a balíček vám zdarma zabalíme do darčekového balenia. Sami si vyberte farbu krabičky (k dispozícii sú všetky farby vrátane trblietavej zlatej alebo striebornej) a svoj výber nám napíšte do Poznámky pri objednávke.