Darčekový balíček pre krásu zrelej ženy

Anglický názov:
Dostupnosť: 1 deň
Balenie: uvedené pri jednotlivých produktoch
204,90€

Vianočný balíček pre krásu zrelej ženy

 

Uchovať si krásnu hebkú pleť aj v zrelom veku stojí nejakú námahu, ale dá sa to. Pleť treba pravidelne vyživovať zvonka aj zvnútra a hydratovať. 

Dynamický hydratačný krém Dr. Nona

Zrelá a suchá pleť potrebuje hlavne kvalitnú hydratáciu ako prevenciu proti tvorbe vrások. Dynamický hydratačný krém Dr. Nona hydratuje pleť hĺbkovo. Krém sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva na pokožke mastný film. Zanecháva pleť jasnú, sviežu a dokonale vyživenú. Je vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku, upokojuje začervenanie a vyhladzuje vrásky.
Balenie: 50 ml 

Regeneračný krém Solaris s vitamínom A Dr. Nona

Pleť regeneruje, a dodáva jej minerály, živiny a vitamín A. Vhodné používať pri slnečnom počasí, pretože pôsobí zároveň ako opaľovací krém - neprepúšťa UV žiarenie. Regeneračný krém Solaris s vitamínom A omladzuje pleť, pomáha predchádzať pigmentovým škvrnám a vybieluje existujúce. Zabraňuje vytváraniu pieh od slnka. Na tvári nezanecháva mastný film.
Balenie: 50 ml

Balzam na očné vrásky Dr. Nona

Má mimoriadne jemné zloženie, zaručuje odstránenie opuchov a kruhov pod očami, vyhladzuje očné vrásky a zabraňuje ich vzniku. Výťažky z Mŕtveho mora zaručujú skľudnenie aj tej najcitlivejšej pleti, ktorá na bežnú kozmetiku reaguje podráždením a začervenaním. Balzam na očné vrásky Dr. Nona takisto vybieluje pigmentové škvrny. 
Balenie: 50 ml

Goldseen Dr. Nona 

Prípravok obsahuje dennú dávku vitamínov a minerálov pre osoby staršie 30 rokov. Spomaľuje proces starnutia a zvyšuje obranyschopnosť organizmu. Koenzým Q10 a bioorganominerálny komplex pomáhajú pri srdcovo-cievnych ochoreniach aj ako ich prevencia. Vďaka bioorganominerálnemu komplexu ktorého súčasťou je i archebaktéria a koenzýmu "Ultra-some Q10", ktorý je 5 krát efektívnejší ako bežný koenzým Q10 je Goldseen Dr. Nona jedinečným produktom, ktorý nemá vo svete obdobu. Pozitívne pôsobí na vzhľad kože a spomaľuje starnutie.
Balenie: 60 toboliek 

 

Všetky produkty Dr. Nona obsahujú bioorganominerálny komplex s množstvom minerálov z Mŕtveho mora a živé archebaktérie, ktoré majú na pokožku omladzujúci a blahodárny vplyv. Archebaktérie prenikajú cez pokožku do krvného obehu a značne zvyšujú bunkovú imunitu na genetickej úrovni. Následne sa mobilizujú všetky obranné sily organizmu a nastáva rýchlejšia obnova životných síl. Zložením mikroelementov je voda Mŕtveho mora identická s lymfou a krvou človeka.

 

Ku každému darčekovému balíčku dostanete malý darček zdarma a balíček vám zdarma zabalíme do darčekového balenia. Sami si vyberte farbu krabičky (k dispozícii sú všetky farby vrátane trblietavej zlatej alebo striebornej) a svoj výber nám napíšte do Poznámky pri objednávke.