Darčekový balíček pre voňavú ženu

Anglický názov:
Dostupnosť: 1 deň
Balenie: uvedené pri jednotlivých produktoch
110,00€

Vianočný balíček pre voňavú ženu

 

Každá žena túži príjemne voňať. Ak sa dá skĺbiť príjemná vôňa s pôsobením bioorganominerálneho komplexu na zdravie ženy, je to tá najlepšia voľba.

Magické arómy vôní (parfémy) Dr. Nona

Parfémy s výťažkom z Mŕtveho mora majú medzi liečivými kozmetickými produktami spoločnosti Dr. Nona svoje nezastupiteľné miesto. Vedci z kliniky Lenom starostlivo vybrali zmyselné vône, ktoré vďaka svojej výnimočnej trvanlivosti vás dokážu po celý deň ochrániť pred stresom a pomôžu vám udržať si dobrú náladu. Súčasťou parfumov je tiež bioorganominerálny komplex (BOMK) z Mŕtveho mora, ktorý podstatne zvyšuje ich účinok. Aktívne prvky aromatických olejov sa cez pokožku vstrebávajú do tela, stimulujú imunitný systém, účinkujú na všetky fundamentálne orgány a tým posilňujú organizmus. Vstrebávanie aktívnych zložiek parfumov do organizmu sa uskutočňuje aj cez dýchací systém: vdychované vône prenikajú do pľúc, odkiaľ prechádzajú cez pľúcne komôrky do vlásočníc a ďalej do celého organizmu.
Balenie: 100 ml 
Spoločnosť Dr. Nona ponúka päť druhov toaletných vôd:

  • Kiwi - sviežosť ľahkej vody, ľahkosť čerstvého vánku, vôňa oázy v púšti - to je Kiwi!
  • Lady - objavte v sebe bohyňu tajomnú a zvodnú pre svojho milovaného!
  • Ruth - vôňa bezstarostnej, divokej mladosti, kedy prijímame život s ľahkosťou a úprimnosťou.
  • Monel - je sladká láska. Splní vám ten najkrajší sen - milovať a byť milovaná.
  • "1954" - žiarivá, jedinečná, nezabudnuteľná vôňa, ktorá vás obklopí svojou silnou arómou výnimočnosti, s ktorou vás nikto neprehliadne.

Deodorant Dr. Nona

Ako všetky výrobky ponúkané spoločnosťou Dr. Nona, aj Deodorant Dr. Nona obsahuje, okrem iného, bioorganominerálny komplex (BOMK) z Mŕtveho mora. Vyznačujú sa prírodnou, priezračnou, nevtieravou vôňou. Na výber štyri dámske vône: Kiwi, Lady, Ruth, Fiona.
Balenie: 95 ml

Sprchový gel - Halo gel 

Halo gel Dr. Nona hlboko a dokonale čistí pokožku a zároveň ju vďaka bahnu z Mŕtveho mora vyživuje. Spevňuje pokožku a pozitívne vplýva na celý organizmus. Tekuté mydlo, ktorého vzácny základ tvorí bahno z Mŕtveho mora je prevratným spojením starostlivosti o pokožku a liečivých vlastností Mŕtveho mora. Má príjemnú nevtieravú vôňu oceánu.
Balenie: 250 ml

 

Všetky produkty Dr. Nona obsahujú bioorganominerálny komplex s množstvom minerálov z Mŕtveho mora a živé archebaktérie, ktoré majú na pokožku omladzujúci a blahodárny vplyv. Archebaktérie prenikajú cez pokožku do krvného obehu a značne zvyšujú bunkovú imunitu na genetickej úrovni. Následne sa mobilizujú všetky obranné sily organizmu a nastáva rýchlejšia obnova životných síl. Zložením mikroelementov je voda Mŕtveho mora identická s lymfou a krvou človeka.

 

Ku každému darčekovému balíčku dostanete malý darček zdarma a balíček vám zdarma zabalíme do darčekového balenia. Sami si vyberte farbu krabičky (k dispozícii sú všetky farby vrátane trblietavej zlatej alebo striebornej) a svoj výber nám napíšte do Poznámky pri objednávke.