Bambucké telové maslo Dr. Nona

Anglický názov:
Dostupnosť: na sklade u dodávateľa (odoslanie do troch pracovných dní)
Balenie: 200 ml
38,20€

Účinné látky: bioorganominerálny komplex (BOMK) Mŕtveho mora, výťažok z maslovníka afrického, mangové maslo, olej zo slnečnicových semienok.

Maslovník africký rastie prevažne na území subsaharskej Afriky. Jeho latinský názov je STROM ŽIVOTA a pre miestnych obyvateľov je strom posvätný.

  • Zo semien plodov tohoto vzácneho stromu sa získava výživný tuk – tzv. bambucké maslo, alebo tiež maslo karité. Bambucké maslo je unikátne predovšetkým svojimi regeneračnými a vyživujúcimi vlastnosťami. Africkí domorodci poznajú jeho pozitívne účinky už oddávna a hovorí sa, že si toto maslo obľúbila aj egypská kráľovná Kleopatra.
  • Haló Bambucké telové maslo Dr. Nona obsahuje okrem bambuckého masla tiež Halo - komplex Mŕtveho mora, mangové maslo a olej zo slnečnicových semienok, aby bola zaručená skutočná intenzívna výživa všetkých vrstiev pleti.
  • Vyživuje a hydratuje suchú a podráždenú pokožku rúk, chodidiel a lakťov. Upokojuje pleť po holení. Má prirodzený ochranný faktor 3-6. Dá sa použiť ako kondicionér na suché vlasy a tiež ako výživa a hydratácia na pery.

NEOBSAHUJE PARBÉNY! Vhodný aj na citlivú a alergickú pokožku!