Halo Gyseen Dr. Nona

Anglický názov:
Dostupnosť: na sklade u dodávateľa
Balenie: 90 kapsúl
48,60€

Účinné látky: bioorganominerálny komplex (BOMK) z Mŕtveho mora, gymnema lesná, listy olivy európskej, horká uhorka, jablčník obyčajný, senovka grécka, Halo-komplex.

Potravinový doplnok Halo Gyseen Dr. Nona je najnovší produkt spoločnosti Dr. Nona, ktorý Vám pomôže zachovať si štíhlu postavu a sviežosť. Ide o jedinečnú pomoc tiež pri problémoch s tlakom a cukrovke. Pôsobí aj pri zníženej sexuálnej aktivite – zníženej potencii u mužov a libida u žien. Podporuje funkciu pečene a pankreasu, reguluje hladinu glukózy v tele.

Preparát Cleanseen Dr. Nona sa používa pri chronických zápchach, na čistenie organizmu a vylučovanie toxických látok. Odporúča sa pri ochoreniach tráviaceho systému, k obnoveniu mikroflóry čriev a aktivácií metabolizmu, pri sedavej práci a pri málo pohyblivom spôsobe života, pri diétach a chudnutí. Cleanseen Dr. Nona obnovuje peristaltiku čriev prirodzenou cestou a nevyvoláva hnačku. Dezinfikuje črevá, zosilňuje peristaltiku a zlepšuje trávenie. Koreň rebarbory a slivka majú jemný preháňací účinok. Znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Je bohatý na buničinu.

Charakteristika Halo Gyseen Dr. Nona:

 • znižuje chuť do jedla, dodáva pocit sýtosti
 • zabraňuje nadmernému ukladaniu tukov
 • stimuluje metabolizmus
 • zlepšuje funkciu pečene a pankreasu
 • k normalizácii tlaku a pri problémoch s potenciou
 • pri prevencii a podpornej liečbe cukrovky
 • udržiava hladinu cukru v krvi
 • prevencia arterosklerózy
 • pri problémoch s potenciou (u mužov i žien)

 

Zloženie Halo Gyseen Dr. Nona:

 

 • GYMNEMA LESNÁ pochádza z tropických lesov Indie. domácim obyvateľstvom Využíva sa na úpravu hladiny cukru v krvi. Aktívne zložky gymnemy (kyselina gymnemová) stimulujú produkciu inzulínu, napomáhajú obnoveniu buniek pankreasu a znižujú hladinu glukózy v krvi. Blokuje tiež absorbciu cukru v tráviacom trakte. Gymnema tiež obsahuje peptid gurmarín, u ktorého bola štúdiami preukázaná schopnosť znižovať nutkavú chuť na sladké!

OLIVA EURÓPSKA má protizápalové a laxatívne účinky. Pôsobí proti cukrovke, znižuje tlak, hladinu glukózy a cholesterolu v krvi. Taktiež zvyšuje prúdenie krvi rozširovaním ciev. Má skvelé profilaktické účinky pri arterioskleróze. Užíva sa pri problémoch s vysokým krvným tlakom.

MOMORDIKA (tzv. „horká uhorka“) je plazivá, tekvici podobná rastlina s horkými plodmi, ktoré sú bohaté na množstvo blahodarných látok. Pomáha znižovať hladinu cukru v krvi pri diabete a bolo preukázane jej účinné pôsobenie proti obezite a ukladaniu tukov v tele. Používa sa tiež ako protiparazitný prostriedok a pri žalúdočných vredoch.

 • JABLČNÍK OBYČAJNÝ je významnou liečivou bylinou už od nepamäti. Má široké spektrum využitia: čistí krv, pomáha vylučovať žlčové kamene, pomáha pri problémoch s pečeňou, pri kašli a problémoch dýchacej sústavy, pri srdcovej arytmii a k upraveniu zažívania pri črevných problémoch.
 • SENOVKA GRÉCKA je bylina, ktorej semená sa používali k liečebným účelom už od antických dôb. Povzbudzuje trávenie, pomáha pri hnačkách a nadúvaní a taktiež mierne znižuje hladinu cukru v krvi. Stimuluje tvorbu mužských pohlavných hormónov, najmä testosterónu. Má celkovo posilňujúce účinky a odporúča sa ako afrodiziakum.
 • HALO KOMPLEX obsahuje sodík, mangán, zinok, magnézium, kálium, síru, chlór a mnoho iných prvkov. Pôsobí ako ochranca bunkových membrán poškodených voľnými radikálmi a tiež ako korektor poškodenia nukleinových štruktúr. Halo komplex tiež obsahuje Archeabaktériu, ktorá dokáže z dlhodobého hľadiska reštrukturalizovať poškodenú DNA.
 •  

Použitie: Užívajú sa 1–3 kapsule denne po jedle zapiť pohárom vody.