Šampón proti lupinám Dr. Nona

Anglický názov: Anti-Dandruff Shampoo Dr. Nona
Dostupnosť: dočasne nedostupné
Balenie: 250 ml
24,30€

 

 

Účinné látky: bioorganominerálny komplex (BOMK) z Mŕtveho mora, výťažok z plodov koky, výťažok z podbeľa, výťažok z myšieho chvosta, výťažok z rozmarínu, výťažok zo šalvie, výťažok z pŕhľavy, výťažok z bielej brezy, výťažok z prasličky roľnej, olej z mäty priepornej.

Šampón proti lupinám Dr. Nona je vynikajúci prípravok, ktorý čistí, hydratuje a zlepšuje prekrvenie vlasovej pokožky. Vyživuje vlasy a pokožku hlavy, odstraňuje odumreté bunky, potláča tvorbu lupín.

Prinavracia vlasom lesk a znižuje ich lámavosť. Odporúčame pri premastených vlasoch. Prípravok spomauje tvorbu nekvalitného mazu na povrchu ochlpenej časti pokožky hlavy, tváre, hrude a chrbta. Podporuje bakteriostatické vlastnosti kože, predchádza vytváraniu vnútorných infekcií.

Vďaka pravidelnému použitiu Šampóna proti lupinám Dr. Nona vlasy získajú prirodzený vzhľad, spomaľuje sa ich vypadávanie. Blahodarne pôsobí na mikroflóru vlasovej pokožky.

Vlastnosti šampóna proti lupinám Dr. Nona:

  • osviežuje vlasy a dodáva im lesk
  • vyživuje vlasy aj pokožku hlavy
  • odstraňuje lupiny a pomáha predchádzať ich vzniku
  • znižuje krehkosť a lámavosť vlasov

Aplikácia: naneste na vlhké vlasy 1 alebo 2 krát týždenne a vmasírujte do vlasov a pokožky hlavy. Nechajte 1-2 minúty pôsobiť a opláchnite vodou.

NEOBSAHUJE PARBÉNY! Vhodný aj na citlivú a alergickú pokožku!