ZinoBiotic - vláknina

Anglický názov: Zinzino
Dostupnosť:
Balenie: 1
33,00€

Cena po registrácii 23€

 

Zinobiotic je:

zmes 5 prírodných druhov potravinovej vlákniny pripravená na mieru 

Táto vláknina sa metabolizuje v hrubom čreve, kde podporuje rast zdravých baktérií.

Zinobiotic pomáha znižovať hladinu cukru v krvi po jedle

a udržiavať dobrú hladinu cholesterolu

Vláknina podporuje -mnoho zdravých črevných funkcií vrátane pravidelnej stolice

-pocitu plnosti a menšieho nadúvania.

 

 

POTRAVINOVÁ VLÁKNINA:

Iné výrobky obsahujú vo všeobecnosti len jeden alebo dva druhy vlákniny, čo je pre každodennú potrebu nedostatočné.

Zinobiotic obsahuje dôležité množstvá piatich rozpustných druhov vlákniny . Toto má pozitívny vplyv na celé hrubé črevo.

Škrob odolný voči tráveniu, inulín, betaglukán z ovsa, fruktooligosacharid (FOS) a psyllium šupky sú fermentované v hrubom čreve a ovplyvňujú niekoľko funkcií čriev, napríklad odolný škrob prispieva k zníženiu inak normálneho zvýšenia hladiny cukru v krvi po jedle

ZDRAVIE ČRIEV: Vláknina vo výrobku Zinobiotic stimuluje rast dobrých baktérií v hrubom čreve. V ľudskom hrubom čreve sa nachádza viac ako 100 biliónov baktérií a zatiaľ čo niektoré sú dobré pre naše zdravie, iné sú menej žiaduce. Dobré baktérie používajú ako zdroj energie potravinovú vlákninu, ktorá im umožňuje rásť rýchlejšie a zabrať tak miesto menej žiaducich baktérií. Dobré baktérie prispievajú k mnohým dôležitým telesným funkciám, ako je posilnenie imunitného systému. Sú tiež spojené s lepšou náladou, výdržou a zdravím ako takým. Zdravé črevá sú nevyhnutnou súčasťou zdravého organizmu. Vláknina vo výrobku Zinobiotic tiež prispieva k pocitu plnosti v žalúdku (čo môže pomôcť pri regulácii chuti do jedla), ale zároveň aj znižuje nadúvanie zlepšením pravidelnosti stolice.

Na začiatku môže nastať krátke obdobie zvykania si, keď vláknina začne zlepšovať populáciu baktérií. Je to však malý a prechodný krok na ceste k lepšiemu zdraviu.

NORMÁLNA HLADINA CHOLESTEROLU: Jedným z týchto piatich druhov vlákniny je betaglukán z ovsa. Má vedecky dokázanú funkciu pri udržiavaní normálneho cholesterolu v krvi.

KTORÉ DRUHY VLÁKNINY: Zinobiotic je koncentrovaná zmes 5 druhov potravinovej vlákniny: škrob odolný voči tráveniu, inulín z koreňa čakanky, betaglukán z ovsa, fruktooligosacharid (FOS) tiež z koreňa čakanky a psyllium šupky.

Presne tie isté druhy vlákniny sme pridali aj do nápoja LeanShake, takže máte k dispozícii dva rôzne spôsoby, ako zakomponovať zdravú vlákninu do vašej stravy.

Kombinácia Leanshake a Zinobiotic tiež funguje veľmi dobre.

 

ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA: Zmiešajte 6 g (1 odmerku) prášku s 50 až 100 ml vody v nápojovom šejkri alebo zmiešajte s nápojom podľa vlastného výberu (napr. vodou alebo džúsom v šejkri).

Ak zmiešate Zinobiotic s nápojom LeanShake alebo smoothie, pridajte naviac tekutinu podľa chuti.

Výrobok možno používať 1- až 2-krát denne podľa vašich potrieb.

VODA: Pri konzumácii vlákniny sa dôrazne odporúča zvýšený príjem tekutín. Voda zabraňuje tomu, aby sa stolica stala príliš tuhou.

SKLADOVANIE: Výrobok skladujte v suchu a chlade so zatvoreným uzáverom.

UPOZORNENIE: Nemali by ste prekračovať odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nenahrádzajú pestrú stravu.

Použitie produktu u tehotných žien a detí mladších ako 1 rok by sa malo konzultovať s lekárom.

* Potvrdené úradom EFSA (Európsky úrad pre bezpečnosť potravín)

 

ZLOŽENIE: Škrob odolný voči tráveniu, betaglukán z ovsa, inulín, fruktooligosacharidy, prášok zo psyllium šupiek, objemové činidlo (xantánová guma E415), protihrudkovacie činidlo (fosforečnan vápenatý E341).