Kozmetika z Mŕtveho mora

Kozmetika (grécky kosmetiké) znamená umenie skrášliť sa, učenie o prostriedkoch a metódach vylepšovania vzhadu človeka.

Kozmetické produkty z Mŕtveho mora Dr. Nona,

určené pre bežnú dennú hygienu (čistenie, vyživovanie pleti), sa tešia zaslúženému uznaniu. Je to preto, že všetky kozmetické prípravky sú vyvíjané s cieľom nielen skrášliť a omladiť, ale cez pleťové receptory pôsobiť pozitívne na zdravie celého organizmu. Spoločné úsilie skupiny vedcov, pod vedením Dr. Nony Kuchiny, viedlo k vytvoreniu unikátnej kozmetiky, ktorá uviedla do praxe vyššie deklarovaný princíp s vynikajúcimi výsledkami. Mnohoročné vedecké bádanie viedlo k vytvoreniu novej bioorganominerálnej molekuly – spojenie minerálov, aromaterapeutických olejov, a derivátov unikátnej archebaktérie, ktorá po tisícročiaúspešne prežíva v extrémne slaných vodách Mŕtveho mora. Nejde len o bežnú zmes soli a esenciálnych olejov, ale o špeciálnu syntézu všetkých uvedených prvkov v tom správnom a vyváženom pomere. Tiež vďaka tejto vyváženosti jednotlivých komponentov, sú produkty Dr, Nona jedinečné a beykonkurenčné. Výsledkom je veľmi prospešné spojenie, v ktorom sa mnohokrát ynásobili kladné vlastnosti jednotlivých zložiek s pomerne nulovými zápornými vedľajšími účinkami.

Kozmetika z Mŕtveho mora Dr. Nona obsahuje veľmi vysoké množstvo prírodných zložiek (aromaterapeutické oleje, Halo bioorganominerálny komplex z Mŕtveho mora) a len stopové množstvo nutných konzervačných látok. Vo váčšine krémov Dr. Nona ale nie sú ako konzervant použité parabény. Konzervačné látky v kozmetike Dr. Nona sú neškodné, a nie je potrebné sa ich obávať. Kozmetika na celkom prírodnej báze má veľmi nízku trvanlivosť (rámcovo do niekoľko mesiacov od dátumu výroby), čo veľmi neuľahčuje jej distribúciu a skladovanie, obvzvlášť u kozmetických firiem, ktoré fungujú v celosvetovom meradle. Ľudia často za danú dobu ani nestihnú produkt spotrebovať. Bez základného ošetrenia konzervačnými látkami je kozmetika veľmi náchylná k napadnutiu plesní a rozkladnými baktériami, čo je pre pokožku a zdravie človeka nebezpečné. Skryté plesne v kozmetických produktoch vedú k alergickým reakciám a nepríjemným vyrážkam. Spoločnosť Dr. Nona sa teda rozhodla, že z dôvodu zachovania bezpečnosti, sterility a dlhšej životnosti kozmetickej produkcie, bude používať konzervačné látky, ale len v minimálnom nutnom množstve.

Špecifiká kozmetických produktov z Mŕtveho mora Dr. Nona

Zásadné odlišnosti produktov Dr. Nona, v porovnaní s kozmetikou na bežnom trhu je jedinečná kombinácia preverených prírodných prostriedkov a biologického komponentu z archebakterií Mŕtveho mora, ktorý sa získava špeciálnou Hi-Tec biotechnológiou, patentovanou spoločnosťou Dr. Nona International, Ltd.