Výhody produktov Dr. Nona

1. Produkty Dr. Nona sú vynikajúcimi prostriedkami preventívnej medicíny

2. Bioorganominerálny komplex, ktorý obsahujú produkty Dr. Nona, je mocným prírodným antioxidantom. 

3. Každodenné užívanie preparátov Dr. Nona stimuluje imunitu organizmu.

Pred lekármi stojí úloha: cielené využívanie možností, ktoré mu ponúkajú potravinové doplnky a iné produkty Dr. Nona. Prispievajú k prirodzenej obnove DNK v poškodených bunkách a normalizujú štruktúru a funkciu membrán a aktivujú imunitný systém.

Program použitia produktov Dr. Nona ako prevencie onkologických ochorení (rozpočítaný na jeden mesiac dva krát do roka):

1. Gonseen Dr. Nona, jedno vrecúško denne
2. Dakseen Dr. Nona, jeden plátok denne
3. Soupseen Dr. Nona, jedno vrecúško denne
4. Okseen Dr. Nona, 2 kapsuly denne
5. Ravseen Dr. Nona (predrakovinový stav: mastopatia, erózia krčka maternice, atď.) 5 kapsúl ráno každý deň v priebehu troch mesiacov
6. Pulmoseen Dr. Nona, 2 kapsuly denne, je určený pre fajčiarov
7. Dynamický hydratačný krém Dr. Nona nanášať každý deň na miesta pulzovania
8. Ústna voda Dr. Nona
9. Telové mlieko Solaris Dr. Nona (slnečné klimatické pásmo) každý deň na odkryté časti kože
10. Pomáda na pery Dr. Nona, denne
11. Soľné kúpele s kvartetom solí, dve polievkové lyžice na kúpeľ. 

Liečba onkologických pacientov môže byť radikálna, paliatívna a symptomatická.

Pri všetkých druhoch liečby majú svoje uplatnenie aj produkty Dr. Nona. Oslabujú vedľajšie účinky a pomáhajú lepšie zvládnuť vo svojej podstate rizikovú liečbu: chemoterapiu a ožarovanie. Dovoľujú minimalizovať vznikajúce komplikácie a pomáhajú lekárovi - onokológovi realizovať celú paletu protinádorových opatrení.

Používanie preparátov Dr. Nona prospieva pri symptomatickej liečbe, keď sú všetky liečebné opatrenia nasmerované na odstránenie nepríjemných symptómov a sprievodných opatrení u chorého.

Chceme vás upozorniť na fakt, že produkty Dr. Nona nenahrádzajú lieky predpísané lekármi a "nebijú sa" s tými možnosťami, ktoré poskytuje chirurgická a medikamentózna liečba alebo ožarovanie.

Produkty Dr. Nona sú založené na biologických a minerálnych ingredienciách, ktoré pôsobia na aktivitu enzýmov a môžu pomôcť onkologicky chorému v priebehu všetkých etáp bežnej liečby.