O spoločnosti Dr. Nona

Spoločnosť Dr. Nona bola založená v Izraeli 1994 doktorkou Nonou Kuchinou a Moshe Shnersonom. Spoločnosť vyvíja vyrába a predáva kozmetiku, parfémy a doplnky výživy z Mŕtveho mora pre posilnenie ľudského zdravia.

Jedinečnosť týchto produktov je dosiahnutá pridaním bioorganominerálneho komplexu Dr. Nona (know-how spoločnosti Dr. Nona). Komplex je odvodený zo špeciálnej skupiny minerálov a živín nachádzajúcich sa iba v Mŕtvom mori, je jedným z najväčších zdrojov minerálov a stopových prvkov na svete. Bioaktívnou zložkou tohto komplexu je archebaktéria, ktorá prežije v extrémnych podmienkach vysokej koncentrácie soli, vysokej teploty a slnečného žiarenia. V procese vývoja táto baktéria vyvinula vlastnosti, ktoré ju predurčujú stať sa silným antioxidantom.

Všetky produkty Dr. Nona boli schválené ministerstvom zdravotníctva Izraela známeho pre jeho prísnu politiku v oblasti kvality produktov. Sú prírodné, neobsahujú živočíšne deriváty a nikdy nebili testované na zvieratách. Kapsuly sú vyrobené z rastlinných materiálov a obaly sú recyklovateľné.

Produkty Dr. Nona sú zdrojom zdravia, pretože obsahujú extrakty v podobe esencií a éterických olejov z liečivých rastlín. Vhodným spojením olejov, bahna a solí sme vytvorili dokonalú kompozíciu, ktorá nedráždi, naopak, vyživuje pokožku, navyše, má rovnakú kyslosť ako ľudská pokožka, presnejšie pH 5,5. Zároveň produkty neobsahujú žiadne formalínové konzervačné látky a tak všetky životodarné sily Mŕtveho mora si v plnej miere zachovávajú svoju uzdravujúcu silu. To všetko dovoľuje soliam a bahnu plné vstrebávanie do krvi, ktorá sa takto obohatená dostane do všetkých buniek nášho organizmu, vyživuje ich a regeneruje. Práve preto je účinnosť našich prípravkov mimoriadne vysoká, pričom dosahuje 75 až 98%. Pre porovnanie, iné firmy, využívajúce minerály z Mŕtveho mora, okrem iných prísad používajú tiež konzervačné látky, preto účinnosť ich výrobkov dosahuje približne 25%. Vysoká miera účinnosti našich prípravkov umožňuje použitie menšieho množstva produktu pre dosiahnutie rovnakých výsledkov.