Dynamický hydratačný krém • Kozmetika z Mŕtveho mora •

Anglický názov:
Dostupnosť: na sklade - odoslanie na druhý prac. deň
Balenie: 50 ml
54,50€

Účinné látky: bioorganominerálny komplex (BOMK) z Mŕtveho mora, olej zo semien mrkvy, jojobový olej, výťažok z mamamelu virgínskeho, výťažok z cukrovej trstiny, výťažok z pomaranča, výťažok z aloe vera, vitamín E, výťažok z harmančeka, výťažok z javora, olej z rozmarínu a citrusových plodov.

Dynamický hydratačný krém Dr. Nona je tonizujúci prípravok, ktorý má vďaka vysokému obsahu výťažku zo solí Mŕtveho mora lokálny aj celkový omladzujúci účinok. Kráľ medzi krémami, schopný vyliečiť a omladiť pokožku aj u osôb v pokročilom veku a spomaliť proces stárnutia u ľudí v strednom a mladšom veku.

Špeciálnou vlastnosťou tohto krému je schopnosť posilniť organizmus po psychickom a fyzickom vyčerpaní. Vďaka najnovším poznatkom vedcov z izraelskej Kliniky Lenom v oblasti biotechnológie a účinkom bioorganominerálneho komplexu z Mŕtveho mora krém pozitívne pôsobí cez pokožku na imunitný systém. Dynamický hydratačný krém Dr. Nona môžete úspešne použiť pre celkovú a lokálnu masáž s cielom zlepšenia funkcií organizmu. Krém má ochranné vlastnosti a účinne obnovuje ochrannú štruktúru pokožky. Vďaka unikátnemu zloženiu ho môžete aplikovať pri akýchkoľvek ťažkostiach kĺbov či svalov.

Vlastnosti Dynamického hydratačného krému Dr. Nona:

  • hydratuje a vyživuje suchú pokožku
  • upokojuje začervenalú a podráždenú pokožku
  • pôsobí omladzujúco, vyhladzuje vrásky
  • regeneruje zrelú pokožku

Aplikácia: Po vyčistení pleti Pleťovým mliekom Dr. Nona aplikujte malé množstvo Dynamického hydratačného krému Dr. Nona na pokožku a jemne vmasírovať, nechať vstrebať.

Najlepšia kozmetika z Mŕtveho mora je tá so živou archebaktériou a tú Vám poskytnú len produkty z Mŕtveho mora Dr. Nona.

NEOBSAHUJE PARBÉNY! Vhodný aj na citlivú a alergickú pokožku!  

Tento krém využíva (zatiaľ)

Tento krém využíva (zatiaľ) môj priateľ. Je nesmierne spokojný. Nakoľko sa musí holiť dosť často, krém po nanesení na pokožku pôsobí príjemne a nedráždivo. A všimla som si, že mu redukuje vrásky okolo očí. Krém má príjemnú, sviežu vôňu.
S pozdravom Káchová

Super vyhladí pokožku a zjemní vrásky

Chcela by som sa podeliť o skúsenosti s týmto fantastickým krémom. Mám už po 60-tke a nemusím hovoriť, že pleť a koža už nie je taká pružná a hladká ako kedysi. Vyskúšala som už viacero krémov, ale môžem povedať, že ešte žiaden mi tak dobre nepomohol na vyhladenie pleti a zjemnenie vrások ako tento. Dokonca ani krém s výťažkom z hadieho jedu, aj ten som predtým skúšala. Tento dynamický krém z Mŕtveho mora proste nemá konkurenciu. Používam ho nielen na tvár, ale aj na dekolt, kde som mala už tiež vrásky a krásne ich vyhladil a vypol pokožku. Ľudia, čo ma nepoznajú mi hádajú o pár rokov menej a nechcú mi veriť, že som už dôchodkyňa. Ďakujem za tento úžasný krém, iný už nepoužívam. Natália

Moje skúsenosti

Od mája používam dynamický hydratačný krém Dr.Nona, som viac ako spokojná. O kréme mi povedala známa, ktorá mala krásnu pleť aj v zrelom veku a vyzerala veľmi sviežo, tak som to chcela vyskúšať, nakoľko mi žiadny krém nesadol. Mala som veľmi suchú a problémovú pleť, robilo sa mi akné a po každom kréme som mala pocit, akoby som mala na tvári masku a celá tvár ma svrbela. Pleť sa len zhoršovala, používala som kortikoidné maste od lekára, ale vďaka tomuto fantastickému krému mám peknú, žiarivú pleť aj bez tabletiek a kortikoidných mastí. Nič ma tak neteší, ako keď mi kolegyne v práci povedia, ako skvele vyzerám. Vždy som sa hanbila za akné a nedokonalú pleť, teraz sa teším, že nemusím dávať na tvár tonu make-upu. Šiposová